Polbar ® Hakkında

POLBAR, geçmişten günümüze sağlam temellere dayalı tecrübesini günümüz teknolojisine aktarmayı başarmış, alanında sayılı şirketlerden biridir. Enerji verimliliği için geliştirmiş olduğu özel çözümler ile faaliyetlerini geliştirip büyüterek devam ettirmektedir.

POLBAR, mimari sistemler alanında uzun yıllardır deneyimi bulunan şirketimizin ısı yalıtım bariyerleri üretimi ve tedariğine odaklanan markasıdır. Bu marka altında otomotiv, makine, yapı ve tesisat gibi birçok sektörde en yaygın biçimde kullanılan polyamid malzemeden imal edilmiş ısı yalıtım bariyerlerinin üretimi ve bu malzemeyle ilgili çeşitli ürünlerin tedariği bulunmaktadır.

POLBAR her zaman müşterileriyle birlikte büyümeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetini önceleyen bir firma konumunda olma gayesindedir. Bu sebeple üretim ve tedarik süreçlerinin başından sonuna kadar müşterileriyle kurduğu iletişime önem vermektedir.

Yaptığımız iş, verdiğimiz hizmet, sunduğumuz çözümler karşılıklı güven ilişkilerinden türemektedir. POLBAR üstlendiği iş ve hizmetlerde her zaman yüksek kaliteye vurgu yapmayı ve güvenilir bir firma olmayı önemsemektedir. Bu sebeple müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getirme konusunda sürekli olarak çalışan uzman bir ekiple güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olma yolunda hareket etmektedir.

POLBAR verimli bir çalışma ortamı tesis etmek adına müşterilerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine güncel ve kalıcı çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Bu amacını en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için sürekli olarak kendini geliştiren, piyasanın gereksinimlerini güncel olarak takip eden ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına durmadan, yorulmadan çalışmaktadır.

TOP